Czterech duńskich turystów zostało rannych po wypadku minivana w Thalang

Thalang –

Czterech duńskich turystów odniosło obrażenia po zderzeniu pickupa z ich minivanem w Thep Krasattri.

Policja w Thalang została powiadomiona o wypadku w poniedziałek (9 grudnia) o godzinie 30:11th) na drodze Mueang Mai – Paklok. Policja, służby ratunkowe i Phuket Express przybyły na miejsce, aby znaleźć uszkodzony minivan na poboczu drogi.

Czterech duńskich turystów należących do tej samej rodziny było pasażerami minivana i odniosło obrażenia, które zidentyfikowano jedynie jako MRS. SANNA, 47, MR. JOAKIM, 55, MR. PAUL, 15 lat i panna AGNES, 13 lat. Wszyscy zostali zabrani do pobliskiego szpitala.

W pobliżu ratownicy znaleźli uszkodzony pickup, którego kierowca został zidentyfikowany przez policję jedynie jako pan Sonthaya, lat 59, który również odniósł obrażenia.

Policja zidentyfikowała jedynie kierowcę minivana jako 23-letniego Kittisaka. Powiedział policji, że jechali z międzynarodowego lotniska w Phuket w kierunku molo Ao Po w Paklok. Z przeciwnego pasa jechał pick-up. Pickup próbował wyprzedzić inny pojazd na tym samym pasie, ale zamiast tego uderzył w minivana.

Policja w Thalang kontynuuje dochodzenie i podejmuje dalsze kroki prawne.

Dzieje się to w tym samym tygodniu, w którym dwóch indyjskich turystów zginęło w innym wypadku taksówki minivanem w południowej Tajlandii.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.