Kierowca przeżył po tym, jak van zapalił się w Chalong – WIDEO

Chalong –

Kierowca uniknął obrażeń po tym, jak ogień strawił furgonetkę w Chalong.

Strażacy z gminy Chalong zostali powiadomieni o pożarze w niedzielę (3 grudnia) o godzinie 00:10.th) na Chao Fah West Road w Chalong. Przybyli na miejsce z wozem strażackim stwierdzili, że czarna furgonetka mocno się paliła. Opanowanie pożaru zajęło około 15 minut.

Ogień zniszczył maszynownię i wnętrze furgonetki. Kierowca, którego nazwisko nie zostało ujawnione przez odpowiednie władze, uciekł przed ogniem i uniknął obrażeń.

Kierowca powiedział strażakom, że słyszał dźwięk eksplozji, a następnie zobaczył kłęby dymu unoszące się z maszynowni. Zatrzymał vana i uciekł. Na tym etapie uważa się, że przyczyną pożaru było zwarcie elektryczne w maszynowni pojazdu. Szacuje się, że straty liczone są w setkach tysięcy bahtów.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.