Obecnie Phuket przyjmuje na lotnisku 40,000 XNUMX pasażerów dziennie

Phuket -

Obecnie przed Nowym Rokiem lotnisko Phuket obsługuje obecnie ponad 40,000 XNUMX pasażerów dziennie.

Dyrektor ds. turystyki i sportu w Phuket, pani Ratchadaphon Oin, powiedziała Phuket Express, że na międzynarodowe lotnisko w Phuket codziennie przybywa około 40,000 XNUMX pasażerów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. W tym roku odwiedziło je łącznie dziewięć milionów osób.

W długi weekend od 9 grudnia brth do 11 grudniath Phuket odwiedziło wielu tajskich i zagranicznych turystów. Jednocześnie 37. karnawał w Phuket 2023 odbyło się w Patongu, gdzie było zainteresowanych i uczestniczyło wielu turystów z Tajlandii i zagranicy.

Stare Miasto w Phuket przyciąga również wielu turystów ze względu na atrakcje takie jak Chartered Intersection, Thalang Road i Soi Rommanee.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.