Rosjanin powodujący zamieszanie publiczne został na krótko zatrzymany na międzynarodowym lotnisku w Phuket

Phuket -

Znaleziono Rosjanina, który był bez koszuli i bez butów, jak oszołomiony chodził po międzynarodowym lotnisku w Phuket, wchodził do sklepów, powodując zakłócenia porządku publicznego i prawdopodobnie miał problemy psychiczne. Później został na krótko zatrzymany, aby uzyskać pomoc od przyjaciół.

Centrum Pomocy Turystycznej w Phuket (TAC) informuje, że zostało powiadomione o zdarzeniu w poniedziałek (11 grudniath). Stwierdzono, że Rosjanin, który według TAC miał problemy psychiczne, chodził po terenie lotniska i na zewnątrz zdezorientowany, bez koszuli i butów oraz chaotycznie się zachowywał.

W pewnym momencie Rosjanin, którego nazwisko zostało ukryte ze względu na możliwe problemy psychiczne, wspiął się na dach sklepu przy ulicy 4.th piętrze lotniska, co spowodowało scenę. Ochroniarze na lotnisku spędzili dużo czasu namawiając mężczyznę, aby bez żadnych incydentów zeszedł na dół, aż w końcu udało im się pozyskać tłumacza i zgodzić się na skontaktowanie się z przyjaciółmi mężczyzny w celu uzyskania wsparcia.

Później TAC poinformował, że Rosjanin dzień wcześniej nocował na lotnisku i prawdopodobnie albo spóźnił się na lot, albo miał problemy finansowe. W końcu udało się skontaktować z przyjaciółmi mężczyzny i według doniesień pomagali mu bezpiecznie dotrzeć do miejsca docelowego.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.