Skradziono trzydzieści sprężarek klimatyzacji z hotelu w Thalang

Thalang –

Zgłoszono kradzież trzydziestu sprężarek klimatyzacji i dwóch ogromnych pomp wodnych z hotelu w Cherng Talay.

Właściciel niezidentyfikowanego czteropiętrowego hotelu w Bangtao, pan Rattanon Ploysri, powiedział The Phuket Express, że 3 grudnia o 00:7 ranothochroniarz powiedział mu, że złodzieje w stosunkowo krótkim czasie ukradli 30 sprężarek klimatyzacji i dwie ogromne pompy wodne na zewnątrz budynku, mimo że hotel jest otoczony płotami. Szacunkowy koszt szkód wynosi około miliona bahtów.

Pan Rattanon złożył raport policji w Cherng Talay. Powiedział policji, że złodzieje rzekomo wielokrotnie kradli sprężarki klimatyzacji z pobliskich miejscowości.

Pięć lat temu złodzieje okradli także jego willę przy basenie obok hotelu. Nawoływał policję do szybkiego aresztowania podejrzanych i spekulował, że mogą to być te same osoby.

W czasie prasy złodzieje wciąż byli na wolności.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.