Ciało prawdopodobnie obcokrajowca pływające w morzu w pobliżu Karon w Phuket

FOTO: Fundacja Kusoldharm

Karon –

Według doniesień w morzu u wybrzeży Karon znaleziono ciało prawdopodobnie należące do cudzoziemca.

Nurkowie ratownicy z Kusoldharm poinformowali, że zostali powiadomieni o incydencie od Dowództwa Trzeciego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii. Miejscowi rybacy poinformowali, że w morzu około 16 mil morskich od plaży Karon znaleziono ciało obcokrajowca.

Według doniesień ciało miało tylko koszulkę, ale nie było na dole. Nurkowie ratownicy udali się w rejon, aby wydobyć ciało. Jednak ratownicy nie znaleźli ciała i później zgłoszono, że ciało odpłynęło.

Oczekuje się, że poszukiwania będą kontynuowane w godzinach dziennych.

FOTO: Fundacja Kusoldharm
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.