AKTUALIZACJA: Tajwańska firma turystyczna i wypożyczalnia motocykli dziękuje policji za aresztowanie złodziei motocykli w Chalong

Chalong –

Tajwański turysta i wypożyczalnia motocykli podziękował policji w Chalong, która w ciągu trzech dni zwróciła skradziony wypożyczony motocykl i aresztowała złodziei.

Nasza poprzednia historia:

Policja aresztowała dwóch podejrzanych, którzy ukradli motocykl w Rawai.

Teraz aktualizacja:

Policja z Chalong poinformowała „Phuket Express” we wtorek (12 grudnia).th), że pan CHEN HONG XI, obywatel Tajwanu, wypożyczył motocykl od pana Narongchai Wangboonkonga. Zaparkował motocykl przed domem przy Wiset Road w Rawai. Następnie w nocy dwóch podejrzanych ukradło motocykl.

Pan CHEN i pan Narongchai podziękowali policji w Chalong po tym, jak szybko aresztowali i zwrócili skradziony motocykl w ciągu trzech dni.

Pan CHEN powiedział, że zaprosi również swoich tajwańskich przyjaciół do odwiedzenia Phuket. Ma zaufanie do bezpieczeństwa Phuket i był pod wrażeniem, jak policja wykonuje świetną robotę.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.