Rozpoczęcie pierwszego dorocznego Kata – Karnawał Karon – WYCIECZKA FOTOGRAFICZNA

Karon –

Rozpoczęto pierwszy coroczny karnawał Kata – Karon, aby pobudzić lokalną turystykę.

Nasza poprzednia historia:

Karnawał Kata Karon trwa od wtorku (12 grudnia).th) do czwartku (14 grudniath) w Karonie.

Teraz aktualizacja:

Karnawał rozpoczął się we wtorek (12 grudnia) wicegubernator Phuket Sattha Thongkam w parku publicznym jeziora Nong Harn. Gubernator Sattha powiedział, że pierwszy coroczny karnawał Kata – Karon ma na celu pobudzenie lokalnej turystyki w Kata i Karon. Więcej turystów z Tajlandii i zagranicy będzie wiedziało, że w Phuket jest wiele miejsc do odwiedzenia, w tym Kata i Karon.

Istnieje wiele atrakcji, takich jak tradycyjne tajskie występy, występy lokalnych piosenkarzy i zespołów muzycznych, występy kabaretowe, parady fantasy, wiele straganów z jedzeniem i wiele innych. Paradę karnawałową oglądało wielu Tajów i obcokrajowców.

Podobne artykuły:

Trwa coroczny karnawał w Patong, aby zaznaczyć początek sezonu turystycznego na Phuket.

W dniach 15–17 grudnia w Phuket odbędzie się wydarzenie Kamala on the Beachth.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.