Złodziej kradnie motocykl i rzeczy warte ponad milion bahtów Nowozelandczykowi w Patong, podejrzany aresztowany

Patong –

Policja w Patong aresztowała podejrzanego, który ukradł nowozelandczykowi motocykl i jego rzeczy o wartości ponad miliona bahtów.

Policja w Patong powiedziała „Phuket Express”, że 8 grudniath, Ian Kirk, lat 62, obywatel Nowej Zelandii, złożył zawiadomienie na policję. Powiedział policji, że zaparkował motocykl przy Phra Baramee Road o godzinie 2:00 tego samego dnia. O 3:00 jego motocykl zniknął.

Pod siedzeniem motocykla pan Kirk powiedział, że ma telefon komórkowy Samsung kosztujący 1,200 dolarów, trzy pierścionki za 15,000 1,500 dolarów, drogi zegarek za 6,000 dolarów, prawo jazdy na motocykl i XNUMX bahtów w gotówce.

W czwartek (14 grudnia godzth) Policja w Patong aresztowała głównego podejrzanego, 27-letniego Usoapa Khunsrina z Ranong, w parku publicznym w Wichit. Zabrano mu skradziony motocykl, trzy pierścionki i zegarek. Podejrzany odpowie za kradzież.

Pan Kirk był uszczęśliwiony aresztowaniem podejrzanego i podziękował policji Patong za jej ciężką i szybką pracę, co widać na zdjęciach.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.