Ogień niszczy salon masażu w Kathu

Katu –

Pożar zniszczył salon masażu w Kathu. Wiele osób uciekło z pożaru.

Strażacy z gminy Kathu zostali powiadomieni o pożarze w sklepie z masażami obok baru przy Wichit Songkram Road w pobliżu skrzyżowania Kathu Water Fall w Kathu w piątkowy wieczór (15 grudniath).

Strażacy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, stwierdzili, że drugie piętro salonu masażu było mocno objęte pożarem. Opanowanie pożaru zajęło około pół godziny.

Drugie piętro sklepu zostało poważnie zniszczone, a wiele osób uciekło ze sklepu, w tym klient zagraniczny. Nie zgłoszono żadnych obrażeń. Na tym etapie uważa się, że przyczyną pożaru było zwarcie elektryczne.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.