Pożar niszczy sedana w mieście Phuket, trzeci samochód w ciągu tygodnia – wideo

Phuket -

Pożar uszkodził sedana w mieście Phuket i jest to już trzeci pożar samochodu w ciągu tygodnia.

Strażacy z gminy Phuket zostali powiadomieni o pożarze na Surin Road w pobliżu Urzędu Miejskiego Phuket w podokręgu Talad Yai w piątkowy wieczór (15 grudnia).

Przybyli na miejsce z wozem strażackim stwierdzili, że sedan był mocno objęty ogniem. Opanowanie pożaru zajęło około 15 minut. W wyniku pożaru uszkodzona została przednia część sedana. Kierowca, którego nazwisko nie zostało ujawnione prasie, powiedział, że gdy wybuchł pożar, zatrzymał sedana i uciekł. W rezultacie nie zgłoszono żadnych obrażeń.

To już trzeci pożar samochodu w tym regionie w ciągu zaledwie tygodnia.

Podobne artykuły:

Pożar w Kathu zniszczył luksusowy sedan należący do funkcjonariusza policji w Patong.

https://thephuketexpress.com/2023/12/16/fire-destroys-luxury-sedan-belonging-to-police-officer-in-kathu-video/

Kierowca uniknął obrażeń po tym, jak ogień strawił furgonetkę w Chalong.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.