Ogień niszczy luksusowy sedan należący do funkcjonariusza policji w Kathu-Video

Patong-

Pożar w Kathu zniszczył luksusowy sedan należący do funkcjonariusza policji w Patong.

Strażacy z gminy Patong zostali powiadomieni o pożarze w piątek (15 grudnia) po północyth) przed hotelem w pobliżu stacji benzynowej przy Phra Baramee Road w Kathu.

Strażacy z wozem strażackim i reporterzy Phuket Express przybyli na miejsce i odkryli, że sedan był już mocno objęty ogniem. Ruch w okolicy został tymczasowo zablokowany, a strażacy gasili pożar, co trwało pół godziny.

Sedan należy do zastępcy komendanta policji w Patong, jednak nie podano nazwiska funkcjonariusza policji ani nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Policjant będący właścicielem pojazdu powiedział reporterom, że wraca z Patong do swojego domu w Mueang Phuket. Nagle z maszynowni naprzeciwko zaczął wydobywać się dym. Zatrzymał sedana i uciekł, zanim ogień bardzo szybko się rozprzestrzenił.

W tym stanie uważa się, że przyczyną pożaru była awaria silnika.

Podobna historia:

Kierowca uniknął obrażeń po tym, jak ogień strawił furgonetkę w Chalong.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.