Jedna osoba ranna po wjechaniu ciężarówki z dźwigiem w domy i pojazdy w Patong – filmy

Patong –

Ciężarówka z dźwigiem uderzyła w co najmniej dwa słupy energetyczne, dwa domy oraz co najmniej sześć samochodów i cztery motocykle, po czym stanęła w płomieniach w Patong. Jedna osoba została ranna.

Strażacy informację o wypadku otrzymali w sobotę (16 grudnia) ranoth) przy 50 Years Hill Road w Patong. Przybyli na miejsce zdarzenia zastali uszkodzony dźwig, który wjechał w domy i zapalił się.

Uszkodzone zostały co najmniej dwa słupy energetyczne, dwa domy, cztery motocykle i sześć samochodów, w tym pickup. Spośród tych samochodów trzy zostały całkowicie zniszczone w wyniku wypadku.

Obrażenia odniósł także niezidentyfikowany kierowca pick-upa. Pick-up utknął pomiędzy dźwigiem a drzewem. Kierowca pickupa, którego nazwisko podano jedynie jako Pan Tom, odczuwał ból w klatce piersiowej. Powiedział, że jechał za ciężarówką z dźwigiem jadącą na wzgórze.

Według Toma ciężarówka z dźwigiem nie była w stanie wjechać na wzgórze, zanim cofnęła się. Po tym jak dźwig uderzył w jego pickupa i drzewo, wyskoczył z pickupa, aby uciec przed ogniem.

Policja w Patong kontynuuje dochodzenie i podejmuje dalsze kroki prawne. Wypadkowi przypisuje się znaczne straty finansowe.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.