Phuket wita pierwszy lot linią Air India

Indie -

Phuket powitał pierwszy lot linii Air India, nowy bezpośredni lot z New Delhi.

W piątek (15 grudnia godzth) na międzynarodowym lotnisku w Phuket zespół urzędników z Phuket pod przewodnictwem gubernatora Phuket Sophona Suwannarata powitał pierwszy lot linii lotniczych Air India, bezpośredni lot z New Delhi do Phuket.

Gubernator Sophon powiedział: „Indyjscy turyści są jednymi z głównych turystów na Phuket. Hindusi są także jedną z narodowości objętych obecnym programem zwolnień z obowiązku wizowego. Cieszymy się, że możemy powitać więcej indyjskich turystów.”

Patsri Permwongsaenee, dyrektor biura ds. Azji, Azji Południowej i Południowego Pacyfiku w Urzędzie Turystyki Tajlandii, powiedział: „Nowy bezpośredni lot linią „Air India” zapewnia cztery loty tygodniowo z New Delhi do Phuket ze 162 pasażerami za lot.”

„Od 10 listopadath od czasu zwolnienia z obowiązku wizowego Tajlandię odwiedzało 5,000 Hindusów dziennie, czyli o 1,000 więcej dziennie niż średnia. Od początku tego roku Tajlandię odwiedziło 1.5 miliona Hindusów. Pod koniec tego roku indyjscy goście wygenerują łącznie miliardy bahtów w dolarach turystycznych”.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.