Nastolatki otwierają ogień do domu w Phuket, ranią młodego mężczyznę ostrym narzędziem

Phuket -

Grupa nastolatków otworzyła ogień w domu opieki, po czym zraniła młodego mężczyznę ostrym narzędziem w mieście Phuket. Policja stwierdziła, że ​​przyczyną był wcześniejszy spór między obiema stronami.

Policja miejska w Phuket została powiadomiona o zdarzeniu o godzinie 1:50 w piątek (15 grudnia).th) w domu w Soi Ton Poe, Talad Yai. Przybyli do domu i zastali uszkodzone okno. Znaleziono także dziurę po kuli i dwa naboje.

Właściciel domu, którego nazwisko nie zostało ujawnione przez władze, powiedział policji, że pod dom przyjechało na motocyklach około pięciu nastolatków, prosząc o spotkanie z synem. Powiedział im, że jego syna tam nie ma, po czym nastolatkowie otworzyli ogień do domu z pistoletu, po czym odjechali.

Kiedy syn wrócił do domu, podążał za nastolatkami do wjazdu na pobliską drogę, gdzie nastolatkowie ostrym przedmiotem rozcięli mu rękę.

Na tym etapie policja uważa, że ​​podejrzani i ofiara mogli mieć już wcześniej burzliwe relacje. Niezależnie od tego policja poszukuje nastoletnich podejrzanych w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.