Kobieta aresztowana po kradzieży telefonu komórkowego niemieckiemu turystowi na plaży w Phuket

Phuket -

Kobieta została aresztowana po kradzieży telefonu komórkowego niemieckiemu turystowi na plaży w Wichit.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że w czwartek (14 grudniath) Pani Van (alias), 25 lat, obywatelka Niemiec, wybrała się na kąpiel w morzu w Ao Yon. Włożyła do torby na plaży iPhone'a 13 Pro, który kosztował około 30,000 XNUMX bahtów. Trzydzieści minut później odkryła, że ​​podczas pływania jej telefon komórkowy zniknął z torby. W związku z tym złożyła zawiadomienie na policję w Wichit.

Policja turystyczna w Phuket i policja w Wichit sprawdziły nagrania z telewizji przemysłowej w hotelu w pobliżu plaży. Ustalili, że w pobliżu torby znajdowała się podejrzana, zidentyfikowana jako pani Saw (alias) lat 24. Później odnaleziono przy niej skradziony telefon komórkowy, a ona przyznała się policji, że ukradła telefon turystowi. Grozi jej zarzut kradzieży.

Pani Van podziękowała funkcjonariuszom. Jest bardzo zadowolona, ​​że ​​szybko odnaleziono jej telefon komórkowy i zapewnia, że ​​na pewno jeszcze wróci do Tajlandii.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.