Po wezwaniu policji do bójki w Chalong znaleziono mężczyznę z 200 tabletkami metamfetaminy

Chalong –

Po zawiadomieniu policji o bójce w Rawai znaleziono mężczyznę z 200 tabletkami metamfetaminy.

Policja w Chalong powiedziała „Phuket Express”, że została powiadomiona o bójce w niedzielę (17 grudnia).th) w wiosce Thai Mai. Przybyli na miejsce zdarzenia zastali mężczyznę, który rzekomo rozpoczął konfrontację. Według organów ścigania podejrzany wyglądał bardzo podejrzanie, co spowodowało, że policja przeprowadziła przeszukanie jego osoby fizycznej, co jest legalne w Tajlandii.

Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy sobie 200 tabletek metamfetaminy. Został zabrany na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Policja w Chalong nie ujawniła jednak jego nazwiska ani szczegółów bójki, która pierwotnie zwróciła uwagę organów ścigania.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.