Ciężarówka z przyczepą przewróciła się na głównej drodze Phuket

Phuket -

Ciężarówka z przyczepą przewróciła się na głównej drodze w Phuket, co spowodowało znaczne opóźnienia w ruchu.

Policja miejska w Phuket została powiadomiona o wypadku w niedzielne popołudnie (17 grudnia).th) na Thep Krasattri Road w kierunku północnym do Rassada. Strażacy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali przewróconą ciężarówkę z przyczepą, która całkowicie blokowała drogę.

Kierowca, zidentyfikowany jedynie jako 25-letni Jiradet, powiedział policji, że dostarczał produkty do pobliskiego centrum handlowego. Przyznał, że próbował wjechać złym wjazdem i podczas cofania tył ciężarówki uderzył w pas środkowy i przewrócił się.

Ruch był wstrzymany przez około godzinę, ale nikt nie został ranny. Nie było jasne, czy kierowcy poniosą jakiekolwiek konsekwencje prawne w związku z wypadkiem.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.