Ogień niszczy klub snookerowy w Kathu

Katu –

Pożar zniszczył klub bilardowy w Kathu. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Podpułkownik Natthaya Supannapong z policji w Kathu został powiadomiony o pożarze w klubie bilardowym w pobliżu uniwersytetu w Kathu w poniedziałek (18 grudnia).

Strażacy z wozami strażackimi, którzy przybyli na miejsce, stwierdzili, że z klubu bilardowego wydobywa się dużo dymu. Pożar szybko udało się opanować, aby zapobiec rozprzestrzenieniu się na pobliskie firmy. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Stoły do ​​snookera wewnątrz obiektu zostały poważnie zniszczone przez pożar, chociaż odpowiednie agencje ani właściciel obiektu, który nie został zidentyfikowany, nie podały dokładnych szacunkowych kosztów szkód. Przyczyna pożaru jest nadal badana przez policję kryminalistyczną i nie została jeszcze ustalona.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.