Międzynarodowe targi łodzi w Tajlandii w celu ożywienia turystyki w Phuket

KOMUNIKAT PRASOWY:

Międzynarodowe Targi Łodzi w Tajlandii pobudzą gospodarkę turystyczną Phuket i zaprezentować Phuket jako centrum rekreacji i żeglugi w Azji Południowo-Wschodniej

Od najnowszych luksusowych jachtów po superjachty, prywatne odrzutowce i nie tylko – Międzynarodowe Targi Łodzi w Tajlandii w 2024 r. zaprezentują morski styl życia i luksus w tym kraju.

Tajlandia, 18 grudnia 2023 r – Prezentując wielomiliardową ofertę luksusowych jachtów, superjachtów, prywatnych odrzutowców i nie tylko, Międzynarodowe targi łodzi w Tajlandii – luksusowe wydarzenie lifestylowe ma pobudzić gospodarkę Phuket i wysokiej klasy turystykę. Oczekuje się, że w targach wezmą udział tysiące zamożnych osób, które wygenerują co najmniej 500 milionów bahtów dla tajlandzkiego przemysłu związanego z rekreacją morską i luksusowym stylem życia.

Organizatorzy JAND Events, biorących udział w wystawach wielu łodzi i marek lifestylowych z całego świata, mają na celu zwiększenie atrakcyjności Phuket jako miejsca inwestycji i biznesu wśród społeczności międzynarodowej, jednocześnie ściśle współpracując z rządem Tajlandii i interesariuszami z branży, aby rozwijać turystykę jachtową i umacniać pozycję Tajlandii pozycję morskiego centrum rekreacji w Azji Południowo-Wschodniej.

„Reakcja na międzynarodowe targi łodzi w Tajlandii w 2024 r., wydarzenie związane z luksusowym stylem życia, była doskonała. Zwiększyliśmy przestrzeń na wodzie, aby pomieścić brokerów i marki, a na wystawie zaprezentujemy szeroką gamę luksusowych łodzi każdej wielkości, aż po superjachty. Zaobserwowaliśmy również znaczny wzrost liczby wystawiających się luksusowych marek i firm. Targi stały się platformą, która nie tylko pobudzi sprzedaż i biznes w branży morskiej i luksusowej, ale także przyciągnie międzynarodowych inwestorów, którzy chcą robić interesy i mieszkać w Phuket” – skomentował David Hayes, dyrektor generalny organizatorów JAND Event.

Nowe innowacje na wystawie 2024 obejmują inaugurację Konferencja żeglarska w Tajlandii – platforma B2B do wymiany pomysłów pomiędzy lokalnymi i międzynarodowymi przedsiębiorcami – oraz Robb Report Tajlandia Gala wręczenia nagród Best Of The Best Yachting – święto najlepszych jachtów i marek.

Zapowiadane jako największe targi łodzi w Tajlandii, organizatorzy wyznaczają również standardy w zakresie zrównoważonych praktyk biznesowych. Dzięki zmniejszeniu śladu środowiskowego imprezy i kompensacji emisji dwutlenku węgla, targi tajlandzkie International Boat Show A Luxury Lifestyle Event są pierwszymi tego typu wydarzeniami, które są neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla.

W wodzie firma Boat Lagoon Yachting zaprezentuje na targach trzy jachty Princess Yacht oraz wiele innych marek, a główną atrakcją będzie Princess Y95 – największa łódź pokazana po raz pierwszy w Tajlandii.

Simpson Marine ma największą ofertę jednostek pływających na wodzie, obejmującą sześć łodzi, w tym między innymi Sanlorenzo SX76, Lagoon 51 i Fairline Targa 45, natomiast firma Derani Yachts zaprezentuje trzy łodzie popularnej marki Axopar oraz efektowną kabinę Brabus Shadow 500 Cabin i Greenline 40.


Inni brokerzy łodzi oferujący łodzie na wodzie to Asia Marine, Asia Yacht Agency, Asia Yachting, Extreme Marine (Tajlandia), Go Boating, Lee Marine, Leopard Catamarans, Northrop & Johnson, The Yacht Sales Co i V Yachts Asia.

Uzupełnieniem ekspozycji na wodzie będzie szeroka gama firm i produktów morskich oraz usług z sektora luksusowego stylu życia, które będą wystawiane na lądzie. W nowej, specjalnie wybudowanej, klimatyzowanej przestrzeni wystawienniczej wystawiają się A. & Marine, Aqua Air Asia, ASA Group, Cholamark Boat, Flexiteek, FLS Yachts, Hull Co. Ltd, Marine Services Asia, Nava by Thaicom, Nespresso, Octopus Electrical Service, Royal Phuket Marina, SEA Yacht Sales, Siam Legal (Tajlandia) i Tajlandia Privilege. Na promenadzie w Royal Phuket Marina znajdują się AMI Marine International, Aoy's Hoy Oyster Bar, Disabled Sailing Thai, Entropy Solar, Hilda Loe Associates, SEABOB, Torqeedo Asia Pacific i UWC International School.

Międzynarodowe Targi Łodzi w Tajlandii, miejsce, które warto odwiedzić i które warto zobaczyć w styczniu każdego roku, znane są ze swoich działań towarzyskich. Od jazzu na promenadzie i występów DJ-ów na żywo, po posiłki na świeżym powietrzu, ostrygi, szampana i cygara – jest mnóstwo do zobaczenia i zrobienia o każdej porze dnia i nocy. Z kolei w Dzień Dziecka (13 stycznia) przewidziano szereg atrakcji dla najmłodszych członków rodziny, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie na Międzynarodowych Targach Boat Show 2024 w Tajlandii.

Międzynarodowe targi łodzi w Tajlandii A Luxury Lifestyle Event odbędą się w dniach 11–14 stycznia 2024 r. w Royal Phuket Marina i są otwarte codziennie w godzinach 13:00–20:00, z wyjątkiem niedzieli 14 stycznia, kiedy pokazy kończą się o 19:00. Po więcej informacji odwiedź www.międzynarodowe pokazy łodzi w Tajlandii.opcji binarnych.

Poprzedni to komunikat prasowy opublikowany za pełną zgodą i autoryzacją organizacji wymienionych w materiałach PR i mediach TPN. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji biorącej udział w komunikacie prasowym są całkowicie ich własnymi i niekoniecznie muszą odzwierciedlać wypowiedzi mediów TPN i jej pracowników.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.