Kobieta umiera po wypadku motocyklowym z pickupem w Karon-Video

Karon-

Motocyklistka zginęła po uderzeniu i wrzuceniu pod pickup w Karon.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku we wtorek (19 grudnia) na Karon Beach Road przed popularnym hotelem w Karon.

Pierwsi ratownicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali uszkodzony biały pickup stojący na poboczu drogi. Kierowca, pan Phonprom Patlak, czekał na miejscu na władze. W pobliżu ratownicy znaleźli uszkodzony czarny motocykl. Znaleziono ciało motocyklistki twarzą w dół i utknęło pod pickupem z wieloma poważnymi obrażeniami. Została później zidentyfikowana przez policję w Karon jako Marisa Gaygiyae, narodowość tajska.

Materiał z pobliskiego monitoringu CCTV (poniżej) pokazuje, że kierowca pickupa, Phonprom, stracił kontrolę nad pojazdem, jadąc z przeciwnego pasa, po czym wjechał w motocykl prowadzony przez panią Marisę. Policja w Karon kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych potencjalnych kroków prawnych.

Ostrzeżenie dotyczące treści graficznych w poniższym materiale wideo CCTV.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.