Obywatel Laosu i Iranu aresztowany w Phuket za nielegalny pobyt w Tajlandii

Phuket -

Laotańczyk i obywatel Iranu zostali aresztowani w Phuket po tym, jak stwierdzono, że nielegalnie przebywają w Tajlandii jako obcokrajowcy.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że we wtorek (20 grudniath) wraz z organem imigracyjnym w Phuket aresztowali obywatela Laosu i Iranu. Grożą im zarzuty nielegalnego wjazdu i pobytu w kraju bez pozwolenia i oczekują na deportację.

Właściwi funkcjonariusze nie ujawnili szczegółów dotyczących obu mężczyzn poza ogólnym zgłoszeniem zdarzenia prasie. Obaj obcokrajowcy nie wydali oświadczeń prasie.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.