Ukrainiec ciężko ranny po tym, jak taksówka wjechała w jego motocykl na skrzyżowaniu w Phuket – WIDEO

Phuket -

Ukrainiec odniósł poważne obrażenia po tym, jak na skrzyżowaniu w Rassada w Mueang Phuket zderzyła się z taksówką taksówką.

Służby ratunkowe zgłoszenie o wypadku otrzymały o godzinie 4:30. we wtorek (19 grudnia godzth) na skrzyżowaniu w pobliżu Tesco Lotus Samkong.

Przybyli na miejsce zdarzenia odnaleźli zagranicznego motocyklistę. Doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do pobliskiego szpitala. W pobliżu ratownicy znaleźli uszkodzony duży rower i taksówkę. Później zidentyfikowano, że jeździec to 28-letni Ukrainiec, ale jego nazwisko zostało ukryte.

Na nagraniu z kamery samochodowej samochodu jadącego za wypadkiem widać, że motocykl zatrzymał się na skrzyżowaniu na czerwonym świetle. Kiedy światło właśnie zmieniło się na zielone, duży motocykl ruszył prosto, a taksówka uderzyła w duży motocykl.

Policja miasta Phuket kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych potencjalnych kroków prawnych. Taksówkarz nie został zidentyfikowany przez prasę.

Ostrzeżenie dotyczące treści graficznych w poniższym materiale wideo CCTV.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.