Phuket przeprowadzi odliczanie Discover Countdown 2024 na Starym Mieście w Phuket

Phuket -

Odliczanie Discover Phuket 2024 odbędzie się 30 grudniath do 31 grudniast na Starym Mieście w Phuket.

Burmistrz miasta Phuket, Saroj Angkanapilart, powiedział Phuket Express, że odliczanie odbędzie się na Chartered Intersection od 4:30. dalej w oba dni. Teren zostanie udekorowany kolorowymi pokazami świetlnymi.

W sobotę 30 grudniath odbędzie się specjalny Jarmark Lard Yai, a w niedzielę (31 grudnia brst) normalny niedzielny targ Lard Yai. W niedzielę odbędą się koncerty znanych tajskich piosenkarzy i artystów. Miasto będzie świętować Nowy Rok razem ze wspaniałymi fajerwerkami!

Widzimy się tam!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.