Phuket przeprowadzi odliczanie Discover Countdown 2024 na Starym Mieście w Phuket

Phuket -

Odliczanie Discover Phuket 2024 odbędzie się 30 grudniath do 31 grudniast na Starym Mieście w Phuket.

Burmistrz miasta Phuket, Saroj Angkanapilart, powiedział Phuket Express, że odliczanie odbędzie się na Chartered Intersection od 4:30. dalej w oba dni. Teren zostanie udekorowany kolorowymi pokazami świetlnymi.

W sobotę 30 grudniath odbędzie się specjalny Jarmark Lard Yai, a w niedzielę (31 grudnia brst) normalny niedzielny targ Lard Yai. W niedzielę odbędą się koncerty znanych tajskich piosenkarzy i artystów. Miasto będzie świętować Nowy Rok razem ze wspaniałymi fajerwerkami!

Widzimy się tam!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.