Ogień niszczy dom w Wichit, powodując szkody na kwotę ponad 300,000 XNUMX bahtów

Wichit –

Pożar strawił dom na osiedlu w Wichit.

Strażacy z gminy Wichit zostali powiadomieni o pożarze w poniedziałek (25 grudnia) po południuth) w wiosce Phuket Villa 3 Soi 4/4.

Strażacy z dwoma wozami strażackimi, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali nad domem wydobywającą się dużą ilość czarnego dymu. Gaszenie pożaru trwało około 20 minut, ogień nie rozprzestrzenił się na pobliskie domy. Kuchnia w domu została całkowicie zniszczona, na szczęście nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Pani Jantana Suppawiriyakorn, świadek, powiedziała Phuket Express, że gotowała świece, wosk pszczeli i zioła w kuchni na tyłach domu, gdy ogień z pieca rozprzestrzenił się bardzo szybko. Próbowała ugasić ogień wilgotną szmatką, ale nie udało jej się. Koszt szkód szacuje się na ponad 300,000 XNUMX bahtów. Dokładna przyczyna pożaru jest nadal badana przez policję kryminalistyczną.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.