AKTUALIZACJA: Rosjanin aresztowany na lotnisku w Phuket rzekomo zamieszany w próbę morderstwa

Phuket -

Rosjanin został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket po tym, jak rzekomo brał udział w usiłowaniu zabójstwa cudzoziemca.

Urząd imigracyjny w Phuket powiedział Phuket Express, że w poniedziałek (25 grudniath) nad ranem zatrzymali poszukiwanego, 53-letniego Rosjanina. Został aresztowany w strefie przylotów terminalu międzynarodowego i przewieziony na komisariat policji Cherng Talay.

Jest oskarżony o doprowadzenie do popełnienia przestępstwa przez inną osobę w drodze przymusu, groźby, zatrudnienia, prośby o przysługę lub podżegania (próba zabójstwa Rosjanina z użyciem broni palnej).

Phuket Express zataja nazwisko ofiary, które zostało ujawnione przez władze imigracyjne w Phuket.

Nazwisko rosyjskiego podejrzanego i inne szczegóły zdarzenia nie zostały ujawnione przez odpowiednich funkcjonariuszy poza ogólnym zgłoszeniem zdarzenia prasie. Rosjanin nie wydał żadnego oświadczenia dla prasy.

„Phuket Express” zauważył, że do strzelaniny doszło w Cherng Talay w prowincji Thalang, ponieważ podejrzanego zabrano z powrotem na komisariat policji w Cherng Talay, a nie jak zwykle na komisariat policji w Sakoo na terenie lotniska.

Podobne artykuły:

Cudzoziemiec został zastrzelony w samochodzie zaparkowanym w kawiarni przy alei łodzi w Thalang.

44-letni Rosjanin został ranny w wyniku postrzału w samochodzie zaparkowanym przed kawiarnią w Cherng Talay.

Zagraniczny podejrzany został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket po tym, jak rosyjski biznesmen został ranny po tym, jak został postrzelony, gdy był w samochodzie w Cherng Talay w lokalnej kawiarni.

Podejrzany z Kazachstanu został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket po tym, jak rosyjski biznesmen został ranny po tym, jak został postrzelony, gdy był w samochodzie w popularnej kawiarni na Phuket. Podejrzany został początkowo oskarżony o przekroczenie dozwolonego pobytu.

Mężczyzna z Kazachstanu, podejrzany o zastrzelenie Rosjanina, który siedział w swoim samochodzie w popularnej kawiarni Phuket Cafe, zaprzeczył wszystkim oskarżeniom, w tym zamiarowi zabójstwa. W stawie w Cherng Talay w Thalang znaleziono broń, która prawdopodobnie była bronią użytą podczas zbrodni.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.