Były żołnierz aresztowany w Chalong z 2,740 tabletkami metamfetaminy i 0.5 kg metamfetaminy

Chalong –

Były żołnierz został aresztowany w Chalong z 2,740 tabletkami metamfetaminy i pół kilograma metamfetaminy w postaci kryształu.

Policja w Chalong powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (25 grudniath) aresztowali mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako kapral Nin, lat 30. Był on byłym żołnierzem w Nakhon Si Thammarat. Skonfiskowano przy nim 2,740 tabletek metamfetaminy i 576 gramów metamfetaminy w postaci kryształu. Został aresztowany w sklepie w Chalong.

Do aresztowania doszło po tym, jak policja w Chalong otrzymała informację, że podejrzany sprzedaje nielegalne narkotyki w rejonie Chalong. Był rzekomo znaczącym handlarzem narkotyków w okolicy. Został zatrzymany, gdy dostarczał klientowi nielegalne narkotyki w sklepie. Policja kontynuowała przeszukanie wynajmowanego pokoju przy ulicy Luang Por Cham w Chalong i rzekomo znalazła także więcej nielegalnych narkotyków.

Został zabrany na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Policja w Chalong nie stwierdziła, czy zarzuty postawiono również zamierzonemu klientowi.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.