Taksówkarz z Phuket przeprasza i wyjaśnia wirusową historię wyrzucenia turysty z taksówki po kłótni o klimatyzację

Phuket -

Taksówkarz wyjaśnił policji i mediom sytuację po tym, jak klip wideo, na którym wyciąga zagranicznego turystę z samochodu na stacji benzynowej, stał się wirusowy w tajskich mediach społecznościowych.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (25 grudnia) taksówkarz powiedział im, że w niedzielę (24 grudniath), odebrał zagranicznego turystę z centrum handlowego w Mueang Phuket. W drodze do jej mieszkania w Bang Tao pasażerka poprosiła go, aby zamiast tego wyłączył klimatyzację i opuścił szybę.

Wyłączył klimatyzację z tyłu pojazdu, ale przód nadal był włączony. Pasażer zapytał go, dlaczego nadal jest chłodno, a on odpowiedział, że musi pozostawić włączoną klimatyzację z przodu, ponieważ jest gorąco, co frustruje pasażera. Kiedy zatrzymał się, aby zatankować benzynę na stacji benzynowej przy obwodnicy, jego pasażerka była zawiedziona i stwierdziła, że ​​zmarnowała jej czas na 8 minut.

Rzekomo otworzyła i pchnęła nogą drzwi samochodu. Taksówkarz zdenerwował się, zanim wyciągnął pasażera z samochodu.

Policja miasta Phuket zabrała taksówkarza do apartamentowca w Bang Tao, ale nie spotkała turysty. Zamiast tego taksówkarz przeprosił matkę turysty. Zadzwoniła do córki, a turystka przyjęła przeprosiny od kierowcy i nie podjęła wobec niego żadnych kroków prawnych.

Policja stwierdziła, że ​​potraktowała sytuację bardzo poważnie, aby nie zaszkodzić pozytywnemu i profesjonalnemu wizerunkowi taksówkarzy z Phuket.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.