Ogień strawił trzy drewniane łodzie w pobliżu molo w Phuket

Phuket -

Ogień strawił trzy stare drewniane łodzie w pobliżu molo w Rassada.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o pożarze w środę (27 grudnia).th) poranek w pobliżu molo w Rassada. Strażacy z gminy Rassada z wozem strażackim, policja morska Phuket i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i zauważyli dym wydobywający się z łodzi.

Opanowanie pożaru zajęło około 15 minut. Nikt nie przedstawił się jako właściciel łodzi i nie zgłoszono żadnych obrażeń. Na chwilę obecną przyczyna pożaru jest nadal badana przez policję kryminalistyczną.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.