Żółw morski składa 122 jaj na plaży w Phang Nga

Phang Nga-

Żółw skórzasty złożył 112 jaj na plaży w dystrykcie Thai Mueang.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że po północy (27 grudnia) matka żółwia skórzastego złożyła jaja na plaży na obszarze Parku Narodowego Khao Lampi-Hat Thai Mueang.

DMCR znalazło gniazdo żółwia skórzastego zawierające 112 jaja. Spośród nich 80 to jaja płodne. Jaja przeniesiono w bezpieczniejsze miejsce na plaży, gdzie woda morska nie mogła dotrzeć do gniazda. Urzędnicy DMCR oświadczyli, że za około 60 dni wyklują się młode żółwie skórzane.

Podobne artykuły:

Żółw skórzasty złożył 118 jaj na plaży w dystrykcie Tai Mueang.

Żółw skórzasty złożył 125 jaj na plaży w dystrykcie Thai Mueang.

Żółw skórzasty złożył 103 jaj na plaży w dystrykcie Thai Mueang.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.