Ciało znaleziono pływające w pobliżu wyspy w Phang Nga

Phangnga –

Znaleziono ciało pływające w pobliżu wyspy w Phang Nga.

Dowództwo Trzeciego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii powiedziało Phuket Express, że na początku tego tygodnia kapitan łodzi wycieczkowej powiadomił ich o znalezieniu ciała podczas podróży między wyspą Phi Phi w Krabi a wyspą Yao w Phang Nga. Jednak było ciemno i Królewska Marynarka Wojenna Tajlandii nie była w stanie natychmiast odzyskać ciała.

W zeszłym tygodniu Królewska Marynarka Wojenna Tajlandii została powiadomiona, że ​​z łodzi rybackiej wypadł mężczyzna zidentyfikowany jedynie jako 36-letni Soe, obywatel Birmy i członek załogi łodzi. Kapitan łodzi natychmiast zaczął go szukać, ale nie znalazł pana Soe. Królewska Marynarka Wojenna Tajlandii uważa, że ​​znalezione ciało to zaginiony członek załogi z Birmy.

Podobne zdarzenia miały miejsce ostatnio na południu i w Pattaya:

Około siedemdziesięciu turystów ewakuowano po tym, jak woda wyciekła do nocnego promu, który ostatecznie zatonął w pobliżu wyspy Ang Thong.

Jeden obcokrajowiec i jeden Tajlandia nadal są zaginieni po wywróceniu się łodzi nurkowej w dzielnicy Khuri Buri.

Czterech Rosjan i tajski przewodnik zostali uratowani po wywróceniu się łodzi w Mueang Phang Nga.

Katamaran przewożący 29 osób, w większości zagranicznych turystów, wywrócił się dziś wieczorem, 23 grudnia 2023 r., w pobliżu plaży Dongtan, po przybyciu z Koh Larn o zachodzie słońca. Było sześć drobnych obrażeń.

Turystyczna łódź motorowa „Bandaya 19” wywróciła się w niedzielę (3 grudnia) w pobliżu wyspy Bubu, około 24 km od wyspy Lipe w Satun. Łódź przewoziła 73 turystów, w tym 3 dzieci i 4 członków załogi.

Trzy osoby zostały uratowane po tym, jak woda wyciekła do łodzi na wyspie w Phuket.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.