Mężczyzna umiera w wyniku rany kłutej w Patongu po rzekomej walce karaoke

Patong –

Przed karaoke w Patong znaleziono martwego mężczyznę z raną kłutą.

Policja w Patong przekazała Phuket Express, że została powiadomiona o znalezieniu na początku tego tygodnia martwego mężczyzny przed miejscem karaoke w Soi Tan przy Phra Mettha Road. Na miejsce przybyła policja i ratownicy, którzy znaleźli na pobliskiej drodze ciało mocno krwawiącego mężczyzny. Na jego klatce piersiowej znaleziono ranę kłutą.

Policja zidentyfikowała go jedynie jako 24-letniego Ita z Nong Bua Lamphu w północno-wschodniej Tajlandii. W pobliżu ciała nie znaleziono śladów walki. Policja uważa, że ​​mężczyzna uciekł z pobliskiej okolicy, zanim znaleziono go martwego na miejscu.

Świadkowie powiedzieli policji, że pan It był pracownikiem pobliskiego karaoke. Powiedzieli także, że widzieli podejrzanego mężczyznę z obrażeniami chodzącego w pobliżu. Policja znalazła później podejrzanego mężczyznę, zidentyfikowanego jedynie jako 32-letni Chat Chat z Surat Thani. Jest pracownikiem tego samego karaoke co Mr. It. Pan Chat miał kilka ran na głowie i został zabrany na komisariat policji w Patong w celu przesłuchania.

Świadkowie powiedzieli policji, że obaj mężczyźni kłócili się i kłócili w czasie karaoke o nieujawnioną sprawę. Po tym, jak ofiara została zaatakowana, uciekła, a później znaleziono ją martwą. Policja sprawdza nagrania z pobliskiego monitoringu pod kątem podjęcia dalszych kroków prawnych.

Policja nie ujawniła nazwy karaoke, o którym mowa. Na chwilę obecną pan Chat pozostaje w areszcie.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.