Zatrzymano złodzieja motocykla z Patong

Patong –

W Patongu zatrzymano złodzieja motocykla.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że na początku tego miesiąca, 16 grudniathniezidentyfikowany właściciel motocykla złożył zgłoszenie, że jego motocykl był zaparkowany w nocy przed mieszkaniem przy Taweewong Road w Patong. Dwie godziny później motocykl zniknął.

Policja kontynuowała dochodzenie i sprawdziła pobliskie kamery CCTV. W środę (27 grudnia godzth) Policja w Patong w końcu aresztowała podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako pan Joy, lat 37. Zatrzymano mu skradziony motocykl z Patong. Policja skonfiskowała mu także dwa inne skradzione motocykle w Wichit i Phuket. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał liczne zarzuty kradzieży.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.