AKTUALIZACJA: Urząd imigracyjny w Phuket potwierdził, że Rosjanin został aresztowany rzekomo wynajęty bandyta, aby zastrzelił Rosjanina w Cherng Talay

Thalang-

Urząd imigracyjny w Phuket potwierdził, że Rosjanin aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket rzekomo wynajął bandytę, aby zastrzelił innego Rosjanina przy Boat Avenue w Cherng Talay.

Nasze poprzednie historie:

Cudzoziemiec został zastrzelony w samochodzie zaparkowanym w kawiarni przy alei łodzi w Thalang.

44-letni Rosjanin został ranny w wyniku postrzału w samochodzie zaparkowanym przed kawiarnią w Cherng Talay.

Zagraniczny podejrzany został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket po tym, jak rosyjski biznesmen został ranny po tym, jak został postrzelony, gdy był w samochodzie w Cherng Talay w lokalnej kawiarni.

Podejrzany z Kazachstanu został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket po tym, jak rosyjski biznesmen został ranny po tym, jak został postrzelony, gdy był w samochodzie w popularnej kawiarni na Phuket. Podejrzany został początkowo oskarżony o przekroczenie dozwolonego pobytu.

Mężczyzna z Kazachstanu, podejrzany o zastrzelenie Rosjanina, który siedział w swoim samochodzie w popularnej kawiarni Phuket Cafe, zaprzeczył wszystkim oskarżeniom, w tym zamiarowi zabójstwa. W stawie w Cherng Talay w Thalang znaleziono broń, która prawdopodobnie była bronią użytą podczas zbrodni.

Rosjanin został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket po tym, jak rzekomo brał udział w usiłowaniu zabójstwa cudzoziemca.

Teraz aktualizacja:

W środę (27 grudnia) królewski tajski dowódca imigracyjny, generał broni Itthiphon Itthisarnronnachai, ujawnił prasieth). Że mężczyzna zidentyfikowany jedynie jako pan Aleksander, lat 53, obywatel Rosji, został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket pod zarzutem grożenia, zatrudniania, proszenia o przysługę lub namawiania do usiłowania morderstwa z użyciem broni palnej. (Zatrudnianie zabójcy.)

Na 7 czerwcath tego roku pan A (alias), lat 44, obywatel Rosji, został ranny w wyniku postrzału z broni palnej, gdy siedział w swoim samochodzie przy Boat Avenue w Cherng Talay. Aleksander rzekomo wynajął kazachstańskiego bandytę, który był wcześniej aresztowany, aby zastrzelił ofiarę. Kazachstan, pomimo przytłaczających dowodów według policji, w dalszym ciągu zaprzecza wszelkim zarzutom.

Pan Alexander przybył na międzynarodowe lotnisko w Phuket 25 grudniath w tym tygodniu z Moskwy. System kontroli imigracyjnej na lotnisku wykazał, że na międzynarodowym lotnisku w Phuket wydano nakaz aresztowania pana Alexandra w związku z powyższym oskarżeniem.

Do chwili publikacji gazety pan Alexander nie złożył żadnego wniosku ani oświadczenia, w związku z czym przebywał on w areszcie policyjnym w związku z przesłuchaniem w sprawie rzekomych zarzutów. Nie wiadomo, czy zapewnił sobie pomoc prawnika.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.