AKTUALIZACJA: Dwie osoby aresztowane w związku z rzekomym zamordowaniem mężczyzny w pobliżu karaoke w Patong

Patong –

Dwóch podejrzanych zostało aresztowanych po rzekomym zamordowaniu mężczyzny podczas karaoke w Patong.

Nasza poprzednia historia:

Przed karaoke w Patong znaleziono martwego mężczyznę z raną kłutą.

Teraz aktualizacja:

Policja w Patong poinformowała „Phuket Express” w czwartek (28 grudnia).th), że aresztowali już dwóch podejrzanych. Jeden z nich został aresztowany podczas karaoke na Phra Baramee Road w Patong, a drugi w sklepie spożywczym przy Sririrat Road w Patong. Zabrano im nóż. Zabrano ich na komisariat policji w Patong, gdzie postawiono im zarzuty zamiaru morderstwa.

Policja w Patongu nie ujawniła jednak okoliczności leżących u podstaw zdarzenia, powołując się na fakt, że nadal prowadzą śledztwo i badają całą zbrodnię.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.