Phuket rozpoczyna pierwszego dnia nowego roku siedmiodniową kampanię na rzecz bezpieczeństwa drogowego z czterema wypadkami

Phuket -

W Phuket pierwszego dnia odnotowano w sumie cztery wypadki drogowe, w których cztery osoby zostały ranne (Grudzień 29 rth) noworocznej, siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof w Phuket (DDPM) powiedziało dziś (30 grudnia) Phuket Expressth) szczegóły pierwszego dnia (29 grudnia).th) noworocznej kampanii „Siedmiodniowe bezpieczeństwo na drogach” rozpoczynającej się 29 grudniath, 2023 r. do 4 stycznia 2024 r.

W sumie doszło do czterech wypadków, w których czterech mężczyzn zostało rannych. Nie zgłoszono żadnych zgonów.

W dystrykcie Mueang Phuket doszło do trzech wypadków drogowych, w których trzy osoby zostały ranne. W powiecie Kathu doszło do jednego wypadku drogowego, w którym jedna osoba została ranna.

Spośród tych czterech wypadków drogowych, w trzech z udziałem motocykli, a w jednym z udziałem roweru.

Dwie z nich dotyczyły jazdy pod wpływem alkoholu, a jedna przekroczyła prędkość.

Trzy wypadki drogowe miały miejsce na prostych drogach, a drugi na normalnym zakręcie.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.