Rosyjski nastolatek aresztowany pod zarzutem usiłowania zamordowania swojej matki w Phuket

Phuket -

Rosyjski nastolatek został aresztowany po tym, jak rzekomo próbował użyć noża, aby podciąć szyję własnej matce w Thalang.

Policja Thalang przekazała Phuket Express, że została powiadomiona o zdarzeniu ze szpitala Thalang w piątek (29 grudnia).th). Pojechali do szpitala, aby znaleźć 46-letnią Rosjankę, której nazwisko zostało zatajone przez organy ścigania. Odniosła poważne obrażenia szyi w wyniku kilku ran kłutych i ciętych.

Rosjanka próbowała opowiedzieć policji swoją historię, pisząc na kartce papieru, ponieważ z powodu odniesionych obrażeń nie mogła mówić, ale była przytomna i czujna. Powiedziała policji, że syn zranił ją w ich domu. Policja udała się do domu i znalazła dużo krwi na podłodze, a na miejscu zdarzenia znaleziono nóż.

Policja turystyczna w Phuket powiadomiła później policję Thalang, że na komisariat policji turystycznej w Phuket w niebezpieczeństwie przybył młody cudzoziemiec, który mógł być podejrzanym. Policja Thalang udała się do stacji turystycznej w Phuket.

Policja w Thalang potwierdziła, że ​​młody mężczyzna to 17-letni syn rannej Rosjanki. Został zabrany na komisariat policji w Thalang. Grozi mu zarzut usiłowania zabójstwa własnej matki. Jego imię i nazwisko zostało ukryte ze względu na to, że był nieletni.

Ofiara nie podała żadnych powodów, dla których syn mógł ją zaatakować, a w chwili publikacji prasy nastolatka nadal była przygnębiona i nie wydała żadnych oświadczeń.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.