Pięcioletnia Rosjanka umiera po katastrofie łodzi motorowej w pobliżu wyspy Maithon w Phuket

Phuket -

Stwierdzono śmierć pięcioletniej Rosjanki, a kapitan łodzi stracił przytomność i został ranny po katastrofie łodzi w Phuket. Ponadto sześciu zagranicznych turystów i członek załogi łodzi odnieśli różne obrażenia po tym, jak ich łódź motorowa w tym samym wypadku rozbiła się o skały w pobliżu wyspy Maithon w Chalong.

Biuro Morskie w Phuket powiedziało Phuket Express, że służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku o 3:20. w niedzielę (31 grudnia). Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzoną łódź motorową.

Pięcioletnia Rosjanka, której imię i nazwisko ze względu na wiek utajniono, początkowo znajdowała się w śpiączce. Kapitan łodzi, pan Nattharut, lat 41, stracił przytomność z powodu poważnych obrażeń twarzy. Sześciu innych turystów zagranicznych i członek załogi łodzi, pan Preecha Soison, odnieśli różne obrażenia. Zabrano ich z powrotem na molo, a następnie przewieziono do szpitali w Phuket. Później w miejscowym szpitalu niestety stwierdzono zgon Rosjanki.

Łódź motorowa z siedmioma zagranicznymi turystami wypłynęła rano z molo Chalong na wyspę Phi Phi w Krabi. W drodze powrotnej do Phuket łódź motorowa zatrzymała się przed katastrofą na wyspie Maithon w Chalong.

W chwili publikacji prasy nadal badano wypadek.

To jest rozwijająca się historia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.