Mężczyzna umiera od ran postrzałowych przed hotelem w Phuket w Nowy Rok

Karon –

W Nowy Rok przed hotelem w Karonie zmarł mężczyzna od rany postrzałowej. Podejrzanego natychmiast aresztowano.

Policja Karon powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o zdarzeniu o 4:30 rano. w poranek noworoczny (1 stycznia brst) przed niezidentyfikowanym hotelem przy Kok Tanod Road. Policja, ratownicy i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i odkryli kałużę krwi na ziemi przed hotelem. Ranna ofiara, 30-letni Anupong Panpeng, została już zabrana do szpitala, ale później tragicznie zmarła.

Niezidentyfikowani świadkowie powiedzieli policji w Karon, że pan Anupong miał już konflikt z podejrzanym. Pan Anupong uważał, że podejrzany lubił swoją dziewczynę, z którą pracowali w tym samym hotelu. W listopadzie ubiegłego roku 2023 r. pan Anupong wściekle pokłócił się z podejrzanym w tej sprawie i ostrzegł go, aby trzymał się z daleka od swojej dziewczyny.

W noworoczny poranek (1 stycznia brst) Pan Anupong po pracy w hotelu pojechał odebrać swoją dziewczynę. Jednakże podejrzany skończył wcześniej pracę, poszedł do domu po broń i wrócił z bronią do hotelu. Kiedy przybył po swoją dziewczynę, oddał pojedynczy strzał w stronę pana Anuponga, po czym odjechał.

O 7:00 rano Policja w Karon aresztowała mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako pan Num (alias), lat 32. Zabrano mu ręcznie wykonany pistolet z jednym nabojem. Został aresztowany w wynajętym pokoju w Chalong w ciągu trzech godzin. Według doniesień pan Num przyznał się policji, że zastrzelił pana Anuponga z powodu ich wcześniejszych konfliktów o dziewczynę ofiary.

Na chwilę obecną pan Num pozostaje w areszcie policyjnym. Imię dziewczyny zostało ukryte ze względu na jej prywatność.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.