Phuket zgłasza łącznie 12 wypadków w ciągu dwóch dni noworocznej siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego 

Phuket -

Phuket ogłosił łącznie 12 wypadków drogowych, w których 12 osób zostało rannych w ciągu dwóch dni (29 grudnia – 30 grudnia) noworocznej, siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego (29 grudnia brth, 2023 do 4 stycznia 2024).

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof w Phuket przekazało dziś (31 grudnia) Phuket Express szczegółowe informacje drugiego dnia (30 grudnia)th).

Drugiego dnia (8 grudnia) doszło do 8 wypadków drogowych, w których zostało rannych 30 osóbth). W dystrykcie Mueang Phuket doszło do dwóch wypadków drogowych, w których dwie osoby zostały ranne. W dystryktach Thalang i Kathu doszło do trzech wypadków drogowych, w których trzy osoby zostały ranne. Nie zgłoszono żadnych zgonów.

Spośród tych 8 wypadków drogowych, 7 wypadków drogowych dotyczyło motocykli, a jeden wypadek drogowy miał miejsce z udziałem roweru.

Dwie z nich dotyczyły jazdy pod wpływem alkoholu, a jedna przekroczyła prędkość.

Siedem wypadków drogowych miało miejsce na prostych drogach, a jeden na normalnym zakręcie.

Od dwóch dni po kampanii Phuket nadal nie zgłasza żadnych zgonów.

Phuket ogłosiło w sumie cztery wypadki drogowe, w których pierwszego dnia (29 grudnia) doszło do czterech obrażeńth) noworocznej, siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.