Phuket zgłasza łącznie 20 wypadków w ciągu trzech dni nowego roku i siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego

Phuket -

Phuket ogłosił łącznie 20 wypadków drogowych, w których 21 osób zostało rannych w ciągu trzech dni (29 grudnia – 31 grudnia) noworocznej, siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego (29 grudnia brth, 2023 do 4 stycznia 2024).

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof w Phuket przekazało w poniedziałek (1 stycznia) Phuket Express szczegóły trzeciego dnia kampanii na rzecz bezpieczeństwa (3 grudnia1).

Trzeciego dnia (8 grudnia) doszło do 9 wypadków drogowych, w których 31 zostało rannychh). W dystrykcie Mueang Phuket doszło do czterech wypadków drogowych, w których cztery osoby zostały ranne. W Thalang miał miejsce jeden wypadek drogowy, w którym jedna osoba została ranna. W powiecie Kathu doszło do trzech wypadków drogowych, w których cztery osoby zostały ranne. Nie zgłoszono żadnych zgonów.

We wszystkich 8 wypadkach drogowych uczestniczyli motocykliści.

Pięć z nich dotyczyło jazdy pod wpływem alkoholu, a trzy dotyczyły przekroczenia prędkości.

Cztery wypadki drogowe miały miejsce na prostych drogach, jeden na skrzyżowaniu, a trzy na stromych drogach.

Od trzech dni po rozpoczęciu kampanii Phuket nadal nie zgłasza żadnych zgonów.

Phuket ogłosił w sumie 12 wypadków drogowych, w których 12 osób zostało rannych w ciągu dwóch dni (29 grudnia – 30 grudnia) w ramach noworocznej, siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego (29 grudniath, 2023 do 4 stycznia 2024).

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.