AKTUALIZACJA: Kapitan katastrofy łodzi motorowej, w której zginęła 5-letnia Rosjanka w Phuket, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność amfetaminy

Chalong –

Amfetaminę wykryto w krwiobiegu kapitana łodzi po tym, jak łódź motorowa rozbiła się o skały w pobliżu wyspy Maithon w Chalong, zabijając pięcioletnią Rosjankę na wakacjach.

Nasza poprzednia historia:

Stwierdzono śmierć pięcioletniej Rosjanki, a kapitan łodzi stracił przytomność i został ranny po katastrofie łodzi w Phuket. Ponadto sześciu zagranicznych turystów i członek załogi łodzi odnieśli różne obrażenia po tym, jak ich łódź motorowa w tym samym wypadku rozbiła się o skały w pobliżu wyspy Maithon w Chalong.

Teraz aktualizacja:

Zastępca dyrektora Biura Zdrowia Prowincji Phuket, pan Somsuk Sampanprateep, powiedział Phuket Express w poniedziałek (1 styczniast), że kapitana łodzi, który nadal pozostawał w śpiączce, przeprowadzono test na obecność narkotyków. W poniedziałek (1 stycznia) przejdzie nieujawnioną operację medycznąst).

Test na obecność narkotyków wykazał obecność amfetaminy – nielegalnego narkotyku we krwi kapitana łodzi. Załoga łodzi również jest poddawana testom na obecność narkotyków, chociaż wyniki nie są natychmiast dostępne.

Nazwisko kapitana łodzi nie zostało jeszcze ujawnione przez właściwe władze w momencie publikacji prasy.

Policja w Chalong nie postawiła jeszcze zarzutów w związku ze śmiertelnym wypadkiem, powołując się na to, że czeka na przeprowadzenie operacji medycznych u kapitana i sprawdzenie, czy wróci do zdrowia po odniesionych obrażeniach, po czym planuje przesłuchać mężczyznę.

Pozostali członkowie załogi łodzi i pasażerowie w dalszym ciągu wracają do zdrowia po umiarkowanych lub lekkich obrażeniach w lokalnych placówkach medycznych.

Podobne artykuły:

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w środę (17 maja).th) w pobliżu Chalong Pier z wieloma obrażeniami. Na molo w Chalong przybyło kilkanaście karetek pogotowia z pobliskiego obszaru.

W sumie 35 osób zostało rannych, w tym Rosjanie, Ukraińcy, obywatele Kazachstanu, Hongkongu, Chińczycy i Tajowie po tym, jak łódź wycieczkowa uderzyła w filar w Chalong na Phuket.

Kapitan łodzi został oskarżony o lekkomyślne zachowanie powodujące obrażenia po tym, jak 35 osób, w tym zagraniczni turyści, zostało rannych po tym, jak łódź wycieczkowa uderzyła w filar w Chalong na Phuket.

Kierowca łodzi uzyskał pozytywny wynik testu na obecność metamfetaminy po tym, jak 35 osób, w tym zagraniczni turyści, zostało rannych po tym, jak łódź wycieczkowa uderzyła w filar w Chalong na Phuket.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.