Phuket zgłasza łącznie 26 wypadków w ramach kampanii „Cztery dni nowego roku i siedem dni na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego”.

Phuket -

Phuket ogłosił łącznie 26 wypadków drogowych, w których 27 osób zostało rannych w ciągu czterech dni (29 grudnia 2023 r. – 1 stycznia 2024 r.) noworocznej, siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego (29 grudnia brth, 2023 do 4 stycznia 2024).

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof w Phuket przekazało we wtorek (2 stycznia) Phuket Express szczegóły czwartego dnia kampanii na rzecz bezpieczeństwa (styczeń 1).

Czwartego dnia (6 stycznia) doszło do 6 wypadków drogowych, w których zginęło 1 osób. W dystrykcie Mueang Phuket doszło do czterech wypadków drogowych, w których cztery osoby zostały ranne. W Thalang miały miejsce dwa wypadki drogowe, w których dwie osoby zostały ranne. W powiecie Kathu nie było wypadków drogowych. Nie zgłoszono żadnych zgonów.

We wszystkich 6 wypadkach drogowych uczestniczyli motocykliści.

Jeden z nich dotyczył jazdy pod wpływem alkoholu, a cztery dotyczyły przekroczenia prędkości.

Wszystkie wypadki drogowe miały miejsce na prostych drogach.

Od czterech dni po rozpoczęciu kampanii Phuket nadal nie zgłasza żadnych zgonów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.