Phuket zgłasza łącznie dwie ofiary śmiertelne w ciągu sześciu dni noworocznej siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego

Phuket -

Phuket ogłosił łącznie 2 zgony, 35 obrażeń i 36 wypadków w ciągu sześciu dni (29 grudnia 2023 r. – 3 stycznia 2024 r.) noworocznej, siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego (29 grudnia brth, 2023 do 4 stycznia 2024).

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof w Phuket przekazało w czwartek (4 stycznia) Phuket Express szczegóły szóstego dnia kampanii na rzecz bezpieczeństwa (3 stycznia), w której doszło do ogółem 7 wypadków drogowych, 6 osób zostało rannych i 1 osoba zginęła.

W dystrykcie Mueang Phuket doszło do 2 wypadków drogowych, w których 2 osoby zostały ranne. W Thalang miały miejsce dwa wypadki drogowe, w których dwie osoby zostały ranne. W powiecie Kathu doszło do trzech wypadków drogowych, w których dwie osoby zostały ranne i jedna zginęła.

Powiązana historia:

Tajski jeździec zginął, a obcokrajowiec został ranny po zderzeniu dużego roweru z mniejszym motocyklem w Kathu.

We wszystkich wypadkach drogowych uczestniczyli motocykliści.

Pięć z nich miało związek z przekroczeniem prędkości.

Cztery wypadki drogowe miały miejsce na prostych drogach.

W sumie w piątym dniu kampanii w Phuket zginęły dwie osoby.

Phuket ogłosił pierwszą śmierć z 29 obrażeniami i 29 wypadkami w ciągu pięciu dni (29 grudnia 2023 r. – 2 stycznia 2024 r.) noworocznej siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego (29 grudniath, 2023 do 4 stycznia 2024).

33-letni kierowca płci męskiej zginął po zderzeniu jego pickupa z innym pickupem i sedanem w Thalang. Jest to pierwsza ofiara śmiertelna zgłoszona w ramach noworocznej siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego w Phuket.

Phuket zgłasza łącznie dwie ofiary śmiertelne w ciągu sześciu dni noworocznej siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Tajski jeździec zginął, a obcokrajowiec został ranny po zderzeniu dużego roweru z mniejszym motocyklem w Kathu.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.