W wypadku w Thalang jedna osoba nie żyje, a pięć innych zostało rannych

Thalang –

33-letni kierowca płci męskiej zginął po zderzeniu jego pickupa z innym pickupem i sedanem w Thalang. Jest to pierwsza ofiara śmiertelna zgłoszona w ramach noworocznej siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego w Phuket.

Służby ratunkowe zgłoszenie o wypadku otrzymały o godzinie 11:00. we wtorek (2 stycznia godznd) przy głównej drodze Thep Krasattri Road w podokręgu Mai Khao. Przybyli na miejsce zdarzenia zastali poważnie uszkodzony pickup, kolejny przewrócony pick-up i uszkodzony sedan jadący na północnym pasie.

Wewnątrz poważnie uszkodzonego pickupa ratownicy zastali kierowcę płci męskiej, który odniósł poważne obrażenia. Pięć innych osób w dwóch pozostałych pojazdach odniosło lekkie lub umiarkowane obrażenia. Wszyscy zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala, ale mediom nie udało się ich zidentyfikować.

Kierowca pickupa został później zidentyfikowany jedynie jako 33-letni pan Eakkawat z Thalang, a później stwierdzono jego zgon w szpitalu. Inne tajskie media doniosły, że kierowca przez całe życie mieszkał w Phuket, a jego dom znajdował się zaledwie kilometr od miejsca zdarzenia.

Świadkowie powiedzieli, że poważnie uszkodzony pickup prowadzony przez Eakkawata znajdował się na południowym pasie, zanim Eakkawat stracił kontrolę nad pojazdem, przejechał przez pas zieleni i zderzył się z sedanem i drugim pickupem.

Organy ścigania przeglądają nagrania z monitoringu i rozmawiają z innymi osobami biorącymi udział w wypadku.

Powiązany artykuł:

W Phuket doszło do pierwszej śmierci w ramach siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego piątego dnia nowego roku.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.