Phuket podsumowuje siedem dni dwiema ofiarami śmiertelnymi w ramach noworocznej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego

Phuket -

Phuket ogłosił łącznie 2 zgony, 40 obrażeń i 41 wypadków w ciągu siedmiu dni (29 grudnia 2023 r. – 4 stycznia 2024 r.) noworocznej, siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof w Phuket przekazało w piątek (5 stycznia) Phuket Express szczegóły siódmego dnia kampanii na rzecz bezpieczeństwa (4 stycznia), w której doszło do łącznie 5 wypadków drogowych i 5 osób zostało rannych.

W dystrykcie Mueang Phuket doszło do 4 wypadków drogowych, w których 4 osoby zostały ranne. Jeden wypadek drogowy, w którym 1 osoba została ranna, miał miejsce w powiecie Thalang. W powiecie Kathu nie było wypadków drogowych.

W sumie w ciągu siedmiu dni kampanii w Phuket zginęły dwie osoby.

33-letni kierowca płci męskiej zginął po zderzeniu jego pickupa z innym pickupem i sedanem w Thalang. Jest to pierwsza ofiara śmiertelna zgłoszona w ramach noworocznej siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego w Phuket.

Tajski jeździec zginął, a obcokrajowiec został ranny po zderzeniu dużego roweru z mniejszym motocyklem w Kathu.

Phuket zgłasza łącznie dwie ofiary śmiertelne w ciągu sześciu dni noworocznej siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Tajski Departament Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) poinformował w piątek (5 stycznia) o sumie 284 zgonów, 2,307 obrażeń i 2,288 wypadków drogowych w ciągu siedmiu dni (29 grudnia 2023 r. – 4 stycznia 2024 r.) Nowego Roku Kampania „Siedmiodniowe bezpieczeństwo drogowe” w Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.