Ogółem w ramach siedmiodniowej noworocznej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego w Tajlandii zgłoszono 7,864 przypadki jazdy pod wpływem alkoholu

Tajlandia -

Tajski Departament Probacji zgłosił łącznie 7,864 przypadki jazdy pod wpływem alkoholu w Tajlandii w ciągu siedmiu dni (29 grudnia 2023 r. – 4 stycznia 2024 r.) noworocznej kampanii „Siedmiodniowe bezpieczeństwo na drogach”.

Liczba spraw związanych z jazdą pod wpływem alkoholu stanowi 97.06 procent pozostałych spraw w kampanii kuratorskiej i stanowi zdecydowaną większość przypadków.

Trzy prowincje z największą liczbą przypadków jazdy pod wpływem alkoholu w ciągu siedmiu dni to Bangkok z 469 przypadkami, następnie Nakhon Phanom z 351 przypadkami i Nong Khai z 328 przypadkami.

Podobne artykuły:

Pewnego sylwestrowego dnia (31 grudnia) liczba ta wyniosła 2,247 przypadków jazdy pod wpływem alkoholu.

Tajski Departament Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) poinformował w piątek (5 stycznia) o sumie 284 zgonów, 2,307 obrażeń i 2,288 wypadków drogowych w ciągu siedmiu dni (29 grudnia 2023 r. – 4 stycznia 2024 r.) Nowego Roku Kampania „Siedmiodniowe bezpieczeństwo drogowe” w Tajlandii.

Phuket ogłosił łącznie 2 zgony, 40 obrażeń i 41 wypadków w ciągu siedmiu dni (29 grudnia 2023 r. – 4 stycznia 2024 r.) noworocznej, siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.