Rosjanin aresztowany w Phuket po rzekomym odebraniu dziecka rodzicom

Phuket -

Rosjanin został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket po tym, jak rzekomo odebrał rodzicom nieletnią poniżej 18 roku życia.

Urząd imigracyjny w Phuket powiedział Phuket Express, że w piątkowy wieczór (5 styczniath) aresztowali 63-letniego Rosjanina na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Zarzuca mu się odebranie rodzicom lub opiekunowi małoletniego, który ukończył 15. rok życia, ale nie ukończył 18. roku życia, nawet jeśli wyraził na to zgodę.

Został aresztowany na terminalu przylotów międzynarodowych i przewieziony na komisariat policji w Patong. Rosjanin nie wydał żadnego oświadczenia dla prasy.

Na chwilę obecną nazwisko podejrzanego i szczegóły sytuacji są ukrywane przed prasą. Jeśli pojawi się więcej informacji, linia Phuket Express zaktualizuje sytuację.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.