Żółw morski składa 121 jaj na plaży w Phang Nga

Phangnga –

Żółw morski złożył 121 jaj na plaży w dzielnicy Thai Mueang.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że w sobotę (6 stycznia) rano żółw morski-matka złożyła jaja na plaży na terenie Parku Narodowego Khao Lampi-Hat Thai Mueang.

DMCR znalazło gniazdo żółwi morskich zawierające 121 jaj, z czego 68 to jaja płodne. Jaja przeniesiono w bezpieczniejsze miejsce na plaży, gdzie woda morska nie mogła dotrzeć do gniazda. Urzędnicy DMCR stwierdzili, że młode żółwie morskie powinny wykluć się za około 60 dni.

Podobne artykuły:

Żółw skórzasty złożył 118 jaj na plaży w dystrykcie Tai Mueang.

Żółw skórzasty złożył 125 jaj na plaży w dystrykcie Thai Mueang.

Żółw skórzasty złożył 103 jaj na plaży w dystrykcie Thai Mueang.

Żółw skórzasty złożył 112 jaj na plaży w dystrykcie Thai Mueang.

Największy żółw morski matek skórzany roku w Phang Nga złożył 139 jaj na plaży w Phang Nga.

Skórzany żółw morski złożył 120 jaj na plaży w dzielnicy Thai Mueang jako idealny prezent noworoczny.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.