Wywiad z turystką z Nowej Zelandii po śmierci tajskiej dziewczyny w Phuket

Phuket —

W sprawie turysty z Nowej Zelandii toczy się śledztwo w związku ze śmiercią swojej tajskiej dziewczyny w Phuket w sobotę, 6 stycznia.

Według doniesień, 40-letni Hamish był widziany przez świadków kłótni słownej ze swoją 33-letnią dziewczyną z Tajlandii, panią Chatchaya, w pobliżu basenu na dachu ich hotelu w Patong. W ramach śledztwa policja utajniła nazwę hotelu.

Świadkowie twierdzą, że widzieli następnie pana Hamisha niosącego panią Chatchaya z dachu, po czym poprosili personel hotelu o wezwanie karetki. Do czasu toczącego się śledztwa obydwa nazwiska i nazwiska obu osób zostały zatajone. Nie było wówczas jasne, co dokładnie dolega Chatchayi.

Pani Chatchaya była nieprzytomna, gdy była niesiona przez pana Hamisha pochodzącego z Nowej Zelandii. Personel hotelu skontaktował się z Fundacją Kusontham, lokalnym pogotowiem ratunkowym, które przewiozło panią Chatchaya do szpitala Patong. Niestety, około godziny 2:00, zaledwie 30 minut po przybyciu do szpitala, stwierdzono zgon.

W międzyczasie pan Hamish wrócił, aby wziąć prysznic przed jej śmiercią, a później powiadomił pracowników hotelu, że odwiedzi swoją dziewczynę w szpitalu, aby sprawdzić jej stan. Od zdarzenia minęło prawie pół godziny.

Policja prowincji Phuket wszczęła wstępne dochodzenie, zabezpieczając teren basenu i pokój pana Hamisha. Obecnie przesłuchują personel hotelu i zbierają dowody w celu ustalenia okoliczności śmierci pani Chatchaya.

Według stanu na dzień prasowy pan Hamish, który współpracuje w dochodzeniu, nie został formalnie oskarżony o żadne przestępstwo. Jednakże jego rola w wydarzeniach poprzedzających śmierć pani Chatchayi pozostaje niejasna i policja oświadczyła, że ​​będzie nadal przesłuchiwać mężczyznę.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, YouTube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.